Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata1/home/users/maygal/www/www.maygal.com/ru/include/dbConnect.php:292) in /sata1/home/users/maygal/www/www.maygal.com/ru/include/kontroler.php on line 1476

Мы производим и регенерируем щетки для различных типов машин и приспособлений.   •   Мы производим и регенерируем щетки для различных типов машин и приспособлений.   •   Мы производим и регенерируем щетки для различных типов машин и приспособлений.

Майгал - Виробник щіток і мітел

Ми раді вітати Вас на сайті Компанії Майгал.

Ми є визнаним виробником широкого спектру щіток і мітел європейських зразків. Екологічно чиста сировина, оптимальна ціна та висока якість продукції - основні принципи, на які спирається українсько-польський підприємство "Майгал". Створено в 2007 році ТОВ "Майгал" вперше на вітчизняному ринку запропонувало широкий асортимент щіток, мітел для зовнішнього і внутрішнього використання. Партнерсво з польською компанією - виробником, яка вже з 1976 р. виробляє аналогічну продукцію і працює на національному та світових ринках, зробило можливим впровадити у виробництво сучасні європейські технології. Наша продукція вироблена з натурального дерева, кокоса, кінського волоса, завдяки чому має тривалий термін експлуатації і легко утилізується.

Ми запрошуємо Вас ознайомитися з подробицями нашої пропозиції.

Швидкий контакт

телефон
067-343-63-20
факс
034-792-24-85
e-mail
info@maygal.com
office@maygal.com

do_gory